+90 (532) 139 86 08
DMS KAUÇUK
HAKKIMIZDA

dms kauçuk 40 yıllık sektör tecrübesinden sonra kendi yolunu çizmesiyle başlamıştır. otomotiv yan sanayisini odak alarak kauçuk parça üretimine başlamıştır. Yılların verdiği deneyim ve yenilikçi, gelişmeye açık karakteriyle dms kauçuk bugünkü modern halini almıştır ve hala yeniliklere açık ve gelişmeye iştahlıdır.

dms kauçuk günümüzde kauçuk kalitesi ve reçetelerinde oldukça güçlü konumdadır. ürünlerimiz dünyanın her yerinde yapılan akredite firma denetimlerinden başarıyla geçmekte ve her geçen gün dünyanın kendi sektöründe öncü firmalarıyla iş ortaklıklarını genişletmektedir

Bugün DMS, İstanbul ve Elezığ'da bulunan fabrikalarında otomotiv sanayi için ısıtma-soğutma ve vulkanize kauçuk malzemeleri (contalar, sızdırmazlık ekipmanları, o-ringler) üretmeye devam etmektedir.

Firma misyon ve vizyonu gereği kendi içimizde Ar-Ge faaliyetlerimiz aralıksız devam etmekte ve çalışmış olduğumuz firmaların da Ar-Ge departmanlarıyla sürekli iletişim halinde olup hem maliyet, hem ürün iyileştirmelerde iş ortaklarımıza daima destek vermekteyiz. Bunun yanında şeffaf bir işletme prensibini benimsemiş bulunmakta ve açık maliyet çalışmaktayız.